top of page

portfolio

Mám radost,

když Vy máte radost. Ať už je to Vaše svatba nebo radostné očekávání nebo jen právě to neobyčejně "obyčejné" užívání společných chvil. 

Mým cílem je, nejen abyste se při focení se mnou cítili uvolněně a fakt si ho užili, ale vytvořit i takový "fotoarchiv" Vašeho života, jelikož se s většinou z Vás vidím víc než jednou :)
Chci abyste dostali fotky, který budou mít svou hodnotu a kouzlo - ač jsem možná naivní :) i za desítky let, a že třeba zrovna tu fotku ode mě bude jednou držet v ruce Váš pravnuk.
I proto se možná snažím nepodléhat a míjet všechny "trendy"... ale, najdete u mě hezky kolorované nebo i černobílé fotky, které budou mít grády a cenu i za hodně let. Já sama strašně ráda projíždím rodinné archivy a hltám fotky mých předků, tu atmošku, tu dobu, "ten vibe" :) Takže jo fotím radost, lásku, emoce ...ALE především fotím to "něco víc" takovýho toho "genia loci fotky" :) to co překoná hranice prostoru i zub času a udělá radost i dalším generacím - protože co si budem, o tom ta rodina přeci je.

01

aloha renee-6160.jpg

02

aloha renee-3161.jpg

03

aloha renee-9710.jpg

04

minifocení
aloha_renee-6891.jpg

CONTACT

Renata Solcova
  • Instagram Social Icon
  • Facebook Social Icon

Name *

Email *

Subject

Message

Success! Message received.

bottom of page