top of page

All these little tiny sleeping beauties

NEWBORN / MIMINKA

PROČ SE NECHAT ZVĚČNIT S MIMINKEM U  MĚ ?

- více jak 200 odfocených miminek

- nekonečná trpělivost

- LIFESTYLE focení přímo u Vás doma, tam kde to je pro Vás domov, a kde se při pohledu na fotky v mysli vybaví ty krásné chvilky s Vaším mrňouskem i po desítkách let
 
- dorazím k Vám domů, nemusíte se nikam balit, cestovat autem a bát se jestli miminko usne a jak se mu bude v novém místě líbit, protože budeme u Vás doma, kde to zná a kde mu je fajn!

- pohodová a příjemná atmosféra během focení

- možnost doplnit o jeden "set" focení miminka v košíku/bedýnce, kterou dovezu s sebou!  = - vkusně kombinované barvy a materiály (ty nejluxusnější jako třeba 100% angorská vlna)

- veliký výběr nadstandardních služeb a produktů (luxusní fotoknihy z Německa, kartičky o narození mimi v tisku, fotky na dřevě a další)

Ten okamžik - kdy po devíti měsících u Vás v bříšku spatří světlo světa - a jsou tu - čistá láska zhmotněná. Miluju a užívám si focení těchto droboučkých a nejcenějších miminek (ideálně do dvou týdnu od narození - tak droboučcí a spinkající jsou jen pár dnů po porodu). Nepropásněte možnost si zachovat vzpomínku na roztomilá miminka nejen ve Vaši mysli, ale i na fotkách!

 

This moment when after nine months inside you - there is - pure love in its human form. You can touch the part of you and your partner. I enjoy capturing these fragile little precious babies up to their age of two weeks- they are so tiny and sleeping well just a for few first weeks so don´t miss the chance to preserve this moment forever and not only in your memory.

02

bottom of page